Певицата Дара кацна на летище „Васил Левски“ в София
Певицата Дара кацна на летище „Васил Левски“ в София с полет от Виена часове след историческата победа на страната ни в конкурса „Евровизия“. Стотици фенове, близки и журналисти се събраха, за да посрещнат изпълнителката, донесла първия триумф за България в музикалната надпревара. Това предава Нова телевизия.
„Нося нещо много специално на моите фенове, много съм изморена, но и много щастлива. Благодаря на всички, които са тук. Нямам търпение да се потопя в любовта на хората и да запазя момента за цял живот. Да се насладя и да канализирам правилно цялата тази енергия. Това беше първата крачка, но има още какво да градим за българското изкуство и музика. „Евровизия“ е началото на моята интернационална кариера, оттук насетне има още какво да се покорява. Всичко тепърва започва“, заяви тя на слизане от самолета.