Новини

Иран отправя предупреждение, след като САЩ бомбардираха три ключови ядрени обекта

Иранският външен министър Сейед Абас Арагчи осъди американските удари като „скандални“ и заяви, че Иран си запазва „всички възможности за защита на своя суверенитет“.

„Събитията тази сутрин са възмутителни и ще имат вечни последици. Всеки член на ООН трябва да бъде разтревожен от това изключително опасно, беззаконно и престъпно поведение“, пише той в публикация в X.