Новини

Борисов дава старт на строежа на газовата връзка България-Румъния

Министър-председателят Бойко Борисов и министърът на икономиката, енергетиката и туризма Делян Добрев ще присъстват на символичната първа копка на българския участък на междусистемната газова връзка България - Румъния. Церемонията ще се проведе утре, 16 август 2012 г., в Русе. В събитието ще се включат и представители на ръководството на БЕХ и „Булгартрансгаз", заместник- директорът на „Трансгаз" - Румъния Ливио Пинтикан, кметът на Русе Пламен Стоилов.   Източник: КРОСС Снимка: КРОСС