Новини
Борисов дава старт на строежа на газовата връзка България-Румъния
Министър-председателят Бойко Борисов и министърът на икономиката, енергетиката и туризма Делян Добрев ще присъстват на символичната първа копка на българския участък на междусистемната газова връзка България - Румъния. Церемонията ще се проведе утре, 16 август 2012 г., в Русе.
В събитието ще се включат и представители на ръководството на БЕХ и „Булгартрансгаз", заместник- директорът на „Трансгаз" - Румъния Ливио Пинтикан, кметът на Русе Пламен Стоилов.
Източник: КРОСС
Снимка: КРОСС